Hizmetlerimiz | Lusso Creative Agency
3 Dakika Önce

Web Tasarım | Yazılım

İşletmenizi ve fikirlerinizi tamamen özgün, güçlü ve mobil uyumlu web çözümleri ile internet ortamına taşıyoruz. Projeleriniz için en uygun yazılımları oluşturup göz kamaştıran tasarımlarla destekliyoruz.

İşletmenizi veya fikirlerinizi daha fazla kişiye ulaştırmanın en iyi yolu bir web sitesine sahip olmaktır. Teknolojinin hayatımızda her an yanımızda olması ile birlikte insanlar fikri veya ticari bir arayış içine girdiklerinde bunu internet ve arama motorları aracılığı ile edinmeye çalışır.

Lusso Creative olarak web projelerine hayat veriyoruz. İster yeni bir web sitesi için ister varolan internet sitenizin yenilenmesi veya güncellenmesi için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Projeniz İçin En Güçlü Yazılım Hizmeti

Belirttiğiniz fikriniz için en hızlı şekilde ve stabil çalışması için en güçlü altyapıyı oluşturuyor; sizler için kolay yönetim paneli, ziyaretçileriniz için kreatif tasarımlar ortaya döküyoruz.

Mobil Uyumlu (Responsive) Çalışmalar

Bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde sorunsuz şekilde görünen web siteleri oluşturuyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uyumlu Projeler

Bir internet sitesini tasarlarken arama motoru odaklı altyapı ve yazılım ile kodluyor, pazarlamaya rakiplerinizden bir adım önde başlamanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınız için etkili, kalıcı ve yenilikçi çözümler sunarak müşteri sayınızı ve marka bilinirliğinizi artırma konusunda profesyonel destek sağlıyoruz.

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte ticari işetmeler, web siteleri ve diğer uygulamalar da hem müşteri ve ziyaretçi sayısını artırmak, hem de daha fazla kitleye ulaşmak için profesyonel sosyal medya yönetimine ihtiyaç duymaktadır. Sosyal medyada etkili olabilmek için doğru kitleye doğru zamanda ulaşmak, bütçe planlaması yapmak, elde edilen etkileşimleri başarılı şekilde ziyaretçi veya müşteri hacmine çevirmek gibi konulara önem vermek gerekiyor.

Lusso Creative ekibimizle tüm sosyal medya sitelerinde en etkili ve yenilikçi çözümler sunarak marka bilinirliğinize ve yeni kitlelere ulaşmanız için profesyonel destek sağlıyoruz. Sosyal medya planlamalarınız için gerek planlama aşamasında, gerek strateji oluşturma aşamasında, gerekse reklam ve tanıtım aşamasında en kaliteli etkileşimleri alabilmeniz için danışmanlık ve yönetim hizmeti sunuyoruz.

Siz de Lusso Creative’nin benzersiz sosyal medya yönetimi hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, profesyonel hizmetlerimizle markanızın yükselişine katkı sağlayabilirsiniz.

Video Prodüksiyon

Video içerikler, tanıtım yapmanın en interaktif halidir. Projeleriniz için özel ekipmanlarımızla tanıtım videoları, inceleme içerikleri, animasyon ve sunumlar hazırlıyoruz.

Firma tanıtımı, ürün pazarlaması, inceleme ve buna benzer birçok alanda video kullanımı ziyaretçilerin normal metinlere göre daha fazla ilgisini çekiyor. Hafızalarımıza PowerPoint sunuları ile giren etkileşimli görsel tasarımlar videolar ile neredeyse uç noktaya ulaşmış durumda. Dünyanın en büyük sosyal medya araçlarından biri olan Youtube’un izleyici kitlesi de bu durumu açıklar nitelikte.

Lusso Creative olarak video içerikleriniz için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla birlikte animasyon, montaj ve prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.

Grafik Tasarım

Sosyal medya hesabınız için, internet siteniz için, kartvizitiniz için veya mağazanınızın tabelası için tasarım ihtiyacınız mı var? Lusso Creative ekibi sizlere bir görsel şölen vaadediyor!

Bir web projesi, uygulama veya sosyal medya sayfasında ziyaretçinin ilk intibası oldukça önemlidir. Ziyaretçi görsel olarak etkileyici bir tasarımla karşılaşırsa size güven duyması, profesyonelliğinize ikna olması daha kolay olur. Grafik tasarım konusunda Lusso Creative olarak revizeye ihtiyaç duymayan, kaliteli ve kreatif tasarımlar oluşturuyoruz.

Grafik tasarım hizmetlerimiz;

- Logo tasarım

- Sosyal medya gönderi / hikaye tasarımı

- Vektör tasarım

- Web arayüz tasarımı

- Mobil arayüz tasarımı

- Banner tasarımı

- Konu tasarımı

- Afiş tasarımı

- El ilanı tasarımı

- Kartvizit

Sizler de dikkatleri üzerine çeken tasarımlar yaptırmak, yüzlerce referansımıza dahil olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Danışmanlığı

Sosyal medyada reklam vermenin 1001 türlü yolu var! Peki hangisi en doğrusu? Ne kadar bütçe ayırmalı? Reklam nereden alınmalı? En doğru kitleye nasıl ulaşılır? Tüm soruların cevabı Lusso Creative’de!

Facebook, Twitter, İnstagram, LinkedIn ve Youtube gibi onlarca popüler sosyal medya sitesi var. Her bir sosyal medya sitesinin de ayrı ayrı altyapıları, özellikleri. Peki bunca karmaşa arasında hangi sosyal medya aracında ne tür reklamlar vermeli? Doğru kitleye nasıl ulaşılabilir? Ne kadar bütçe harcamalıyım?

Sizi tüm bu karmaşalardan kurtarmak için Lusso Creative olaraksosyal medya reklam danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Rakip ve sektör analizinizi yapıyor, en doğru şekilde reklam yapıp ticaret hacminizi ve marka değerinizi artırmanıza yardımcı oluyoruz.

İçerik Yazarlığı

Profesyonel içerik ekibimizle tamamen özgün, kullanıcıyı sıkmayan, akıcı, kullanıcıya ve arama motorlarına yönelik kaliteli içerikler ve tanıtım yazıları üretiyoruz.

İçerik, bir web projesinin temel taşıdır. Kullanıcı odaklı, arama motorlarının sevdiği, alt başlıklarla desteklenen, anahtar kelime oranına dikkat edilen ve Türkçe’nin doğru kullanıldığı içerikler her zaman sizi rakiplerinizin bir adım yukarısına taşır.

İçerik ve içerik yönetimi konusunda profesyonel anahtar kelime analizi ile projeleriniz için eşsiz içerikler ortaya koyuyoruz. Makale, tanıtım yazısı, semantik içerik ve ödev gibi konularda, hemen her kategoride içerikler üretiyoruz.

Sizler de kaliteli içeriği uzman ellere yazdırmak isterseniz Lusso Creative ekibimiz sizlere hizmet vermeye hazır…

İş Akışı

Planlama

Bir projeyi uygulamaya geçirmeden önce enine boyuna tüm detaylar ele alınır. Neler yapılabileceği konunun uzmanları tarafından tartışılır ve iş planlaması metne dökülür. Çalışma esnasında hiçbir sürprizle karşılaşmadan yapılan plan dahilinde en başarılı çalışma ortaya koyulur.

Sektör Analizi

Planlama aşamasının akabinde sektörün gereklilikleri, zorlukları, avantaj ve dezavantajları, rakiplerin durumları ve çalışmaları analiz programları ve uzman çalışanlarca incelenir. Sektör ve rakip analizi hakkında detaylı raporlama hazırlandıktan sonra daha iyi ve özgün bir proje ortaya konulmak için çalışmalar yapılır.

Projenin Hayata Geçirilmesi

Proje ve sektör hakkında tüm planlama ve analizler tamamlandıktan sonra elde edilen bilgiler ışığında ilk aşamada yapılan planlamaya mutabık kalarak projenin hayata geçirilmesi aşamasına başlanır. Verimlilik ve kalite kavramları çemberinde proje tamamlanıp müşteriye sunumu yapılır.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınızda bir proje mi var?

Yeni projeler bizi heyecanlandırıyor!
İletişime geçin detayları görüşelim.